Menu Zamknij

Poznań

Szambo betonowe Poznań

Szambo betonowe Poznań, województwo Wielkopolskie

Firma Gozmak zajmuje się produkcją szamb betonowych od wielu lat. Największymi atutami naszych szamb betonowych są wysoka jakość, odporność na niesprzyjające warunki atmosferyczne i szczelność. Dokładamy wszelkich starań, aby każde szambo betonowe Poznań wyprodukowane przez nas, spełniało swoje zadanie przez wiele lat. Dlatego też do produkcji szamba betonowego używamy materiałów najlepszej jakości. Najwyższą jakość produktu osiągamy poprzez stosowanie jakościowego betonu klasy min B25 uzyskanego na bazie kruszyw żwirowych i kamiennych. Dzięki temu szambo betonowe Poznań które Państwo nabywacie jest szczelne, odporne na deszcz, mróz czy wiatr.

Szambo betonowe które proponujemy jest precyzyjnie i rzetelnie wykonane, zbrojone prętami żebrowymi – podwójne zabezpieczenie hydroizolacją zewnętrzną – masą bitumiczną. Grubość ścian w naszych zbiornikach wynosi 10 cm na całej ich powierzchni. Ścianki nie są odchudzone poprzez wgłębienia, nie posiadają tzw. “okienek”.
Produkujemy szamba betonowe o różnych pojemnościach: 5m3, 6m3, 8m3, 10m3, 12m3. Posiadamy w ofercie także zbiorniki łączone szeregowo.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową. Szczególnie polecamy zajrzeć do zakładki  Porady budowlane. Znajdują się tam interesujące wątki poruszające tematy związane z szambem betonowym, zarówno na etapie zakupu działki, planowania budowy domu jak i przepisów budowlanych z tym związanych.