Menu Zamknij

Warszawa

Szambo betonowe Warszawa

Szambo betonowe Warszawa, województwo mazowieckie.

Czy muszę wybudować szambo betonowe Warszawa ?

Przyglądając się działce pod budowę domu warto zwrócić uwagę na warunki zabudowy. Może się okazać bowiem, że nasza przyszła parcela ma narzucone pewne rozwiązania. Jeśli teren, który zamierzamy zamieszkać nie jest skanalizowany, będziemy musieli wybudować własną oczyszczalnię ścieków lub szambo betonowe. Bywa tak, że teren na którym zamierzamy wybudować dom może mieć w planie zagospodarowania kanalizację. Jednakże wykonana ona będzie w późniejszym czasie. Budując dzisiaj szambo betonowe  z konieczności, w przyszłości można będzie przekształcić je w zbiornik na deszczówkę i zbierać do niego wodę opadową.

Umiejscowienie szamba na działce nie jest dowolne. Planując budowę domu na terenach nieskanalizowanych sprawdźmy najpierw, czy miejsce które wybraliśmy na budowę domu, oraz miejsce na posadowienie szamba betonowego są zgodne z przepisami. Zachowana bowiem musi być odległość nie tylko pomiędzy szambem a domem. Także pomiędzy szambem betonowym a drogą, sąsiednim budynkiem, na przykład domem sąsiada, studnią itp. Szczegółowe informacje o tym co mówią na ten temat przepisy prawa budowlanego znajdują się w zakładce Porady budowlane.

Nasza firma Gozmak zajmuje się produkcją szamb betonowych od wielu lat. Największymi atutami naszych szamb betonowych są wysoka jakość, odporność na niesprzyjające warunki atmosferyczne i szczelność. Dokładamy wszelkich starań, aby każde szambo betonowe Warszawa wyprodukowane przez nas spełniało swoje zadanie przez wiele lat. Dlatego też do produkcji szamba betonowego używamy materiałów najlepszej jakości. Najwyższą jakość produktu osiągamy poprzez stosowanie jakościowego betonu klasy min B25 uzyskanego na bazie kruszyw żwirowych i kamiennych.

Szambo betonowe które proponujemy jest precyzyjnie i rzetelnie wykonane, zbrojone prętami żebrowymi – podwójne zabezpieczenie hydroizolacją zewnętrzną – masą bitumiczną. Grubość ścian w naszych zbiornikach wynosi 10 cm na całej ich powierzchni. Ścianki nie są odchudzone poprzez wgłębienia, nie posiadają tzw. “okienek”.
Produkujemy szamba betonowe o różnych pojemnościach: 5m3, 6m3, 8m3, 10m3, 12m3. Posiadamy w ofercie także zbiorniki łączone szeregowo.

 

Warszawa

Gozmak s.c.
Warszawa, mazowieckie
Polska
Telefon: 502-614-436
Drugi telefon: 502-344-433
Email: biuro@szambabetonowe-gozmak.pl