Menu Zamknij

Szamba betonowe Lipno

Szamba betonowe Lipno

Szamba betonowe Lipno – budowa

Dlaczego warto zakupić szamba betonowe Lipno w naszej firmie Gozmak?

Nasza firma jest wiodącym producentem szamb betonowych, zbiorników na gnojówkę, zbiorników na gnojowicę, zbiorników na deszczówkę, zbiorników betonowych na szamba.

Produkujemy szamba betonowe od wielu lat. Dostarczamy je na plac budowy, montujemy i uruchamiamy. Nasza oferta jest kompleksowa, ponieważ często nasi klienci to osoby, które nie znaja się na szambach betonowych Lipno, po prostu potrzebują zbudować sprawne szambo. Bardzo chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, gdyż zadowolenie klientów obok etyki zawodowej jest naszym priorytetem. Doradzamy i wskazujemy najlepsze rozwiązania, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby każdego klienta. Dostarczamy szamba betonowe Lipno w Twojej okolicy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą, którą znajdziecie Państwo tutaj.

Zachęcamy do przeczytania porad budowlanych, które dość szeroko opisujemy tutaj.

I na koniec – czekamy na kontakt od Państwa, dane kontaktowe.

 

Szamba betonowe Lipno  szamba betonowe lipno podczas montażu

 

Szamba betonowe Lipno – gdzie dostarczamy ?

Szamba betonowe Lipno

W powiecie lipnowskim szamba betonowe dostarczamy do następujących miejscowości: szamba betonowe Lipno, Dobrzyń nad Wisłą, Skępe, Bobrowniki, Chrostkowo, Kikół, Tłuchowo, Wielgie oraz do innych, mniejszych, okolicznych miejscowości. Zadzwoń i zapytaj o termin najbliższego transportu do Twojej miejscowości.

Szamba betonowe Lipno – najczęściej zadawane pytania:

Czy opłaca mi się kupować od producenta szamba betonowe i transportować je do Lipna ?

Odpowiedź: Tak, oczywiście! Zakupując szamba betonowe w naszej firmie, u producenta uzyskujesz cenę producenta, która jest niższa od cen sprzedawców szamb betonowych. W ten sposób oszczędzasz od kilkunastu do nawet czterdziestu procent całej kwoty. Dodatkowo zajmujemy się także montażem szamba betonowego, co wykonane wraz z zakupem szamba zawsze jest korzystniejsze cenowo, niż sam montaż. Transport naszych szamb betonowych jest transportem łączonym. Oznacza to, że wszystkie zamówione szamba betonowe Lipno i okolice  wyruszają wspólnie jednym transportem w tym samym dniu. W ten sposób koszty transportu szamba betonowego rozkładają się na kilku inwestorów, co daje nam dodatkowe oszczędności.

Jakie szamba wybrać: szamba betonowe Lipno, szamba plastikowe a może szambo z kręgów?

Odpowiedź: Jesteśmy producentem szamb betonowych i nie bez powodu polecamy właśnie te szamba, ale nie wyłącznie dlatego, że je produkujemy. Jesteśmy przekonani, że wybór szamba betonowego jest najlepszym wyjściem. A dlaczego?

Szamba betonowe Lipno można zainstalować na każdym rodzaju gruntu. Jest to nie bez znaczenia zwłaszcza tam, gdzie mamy wysoki poziom wód gruntowych. Szamba betonowe są ciężkie i masywne, więc nawet wtedy po opróżnieniu – gdy są puste – nie istnieje niebezpieczeństwo wyparcia ich na powierzchnię – jak to może mieć miejsce w przypadku szamb plastikowych. Dlatego czasem szamba plastikowe muszą być dodatkowo zakotwione, ale to generuje dodatkowe koszty – i tak drogich juz szamb z tworzywa. Nie ma możliwości zgniecenia ich, gdy sa puste – ponieważ są z betonu. Tak się zdarza czasami w przypadku stosowania szamb plastikowych – puste ulegają zgnieceniu przez napierającą nań ziemię. Nasze szamba betonowe są wykonane z najwyższej jakości betonu. Są mocne, trwałe i ekologiczne.

Polecamy szamba betonowe, gdyż są szczelne i bezpieczne dla środowiska. Nie można tego powiedzieć o szambach z kręgów, ponieważ niosą one za sobą możliwość katastrofy ekologicznej. Są nieszczelne, po pewnym czasie fekalia wydostają się poprzez szczeliny na łączeniach i przenikają do gruntu. Nie bez znaczenia jest także sprawa kosztów: szamba betonowe Lipno są zdecydowanie tańsze niż szamba z tworzywa.

Jak dobrać odpowiednią wielkość szamba betonowego Włocławek dla swoich potrzeb ?

Odpowiedź: To  jedno z kluczowych pytań na które musimy sobie odpowiedzieć już na początku planowania inwestycji. Od tego zależeć będzie jego cena, ale także sprawne funkcjonowanie szamba betonowego Lipno, oraz częstotliwość jego opróżniania. Do oszacoiwania wielkości przyjmujemy, że jeden domownik wytwarza od 70 do 100 litrów ścieków dziennie. Łatwo więc obliczyć, że dla 4-osobowej rodziny potrzebujemy pojemnika o pojemności minimum 5,6 m3, zakładając przy tym, że wywóz nieczystości odbywał się będzie mniej więcej co 2 tygodnie.
Jeśli dysponujemy dużą działką i możemy pozwolić sobie na zamontowanie większego zbiornika –  zainstalujmy taki. W ten sposób zaoszczędzimy sobie kosztów związanych z częstszym wywozem. Rzadszy wywóz to także większa wygoda.
Warto również dowiedzieć się, jakimi wozami dysponuje lokalne przedsiębiorstwo wywozu ścieków w Lipnie i okolicach, aby dopasować się wielkością zbiornika do wielkości wozu asenizacyjnego, który będzie do nas przyjeżdżał. W ten sposób wywóz nieczystości odbywał się będzie jednym kursem.

Opublikowano wSzamba, Szamba kujawsko-pomorskie