Menu Zamknij

O firmie produkującej zbiorniki betonowe na szamba

Producent szamb betonowych z transportem na całą Polskę
Oferta na szamba betonowe
OFERTA

Galeria realizacji szamb betonowych
GALERIA
porady wykonania szamb betonowych
PORADY BUDOWLANE dot. prawidłowego wykonania szamb betonowych
Kontakt do producenta szamb betonowych
KONTAKT do firmy Gozmak – producenta szamb
Witamy na stronie internetowej firmy Gozmak 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą producenta szamb betonowych, zbiorników betonowych na szamba, zbiorników na gnojówkę itp.

Firma Gozmak jest wiodącym producentem szczelnych szamb betonowych, przydomowych oczyszczalni ścieków, zbiorników żelbetowych, oraz innych zbiorników betonowych z przeznaczeniem na deszczówkę, gnojówkę, gnojowicę i inne nieczystości płynne. Produkujemy zbiorniki betonowe na szamba w kilku rozmiarach, w zależności od ilości osób jaka będzie z nich korzystać. Jako stale rozwijająca się firma, staramy się nieustannie poszerzać naszą ofertę i dopasowywać do wymagań jakie dyktuje współczesny rynek. Działamy w branży szamb betonowych od wielu lat – dlatego też korzystając z naszego doświadczenia, chętnie dopasowujemy się do potrzeb naszych klientów.

SZAMBA BETONOWE GOZMAK znajdziesz również na Allegro!

Szmba betonowe Allegro Gozmak

Szambo betonowe od producenta

Zaopartujemy klientów z całego kraju, dostarczając szamba betonowe, oczyszczalnie ścieków, zbiorniki betonowe na szamba, zbiorniki żelbetonowe w konkurencyjnych cenach do wielu polskich gospodarstw domowych, a także do firm. Nowością w naszej ofercie jest realizacja usług dla klientów z innych Państw UE – zachęcamy wszystkich zainteresowanych szambami betonowymi lub innymi zbiornikami betonowymi z państw graniczących z Polską do współpracy z nami.

Posiadamy pełny park własnych maszyn i urządzeń, koniecznych do zrealizowania zlecenia. Przyjmując od Państwa zlecenie na wykonanie szamba betonowego, zbiornika na deszczówkę, zbiornika na gnojówkę, gnojowicęzbiornika betonowego na szamba, lub innego, tego typu elementu instalacji kanalizacyjnej, wykonujemy je kompleksowo i samodzielnie bez podwykonawców: od produkcji, poprzez dostarczenie zbiornika na teren montażu, jego profesjonalny montaż oraz serwis. Brak pośredników, fachowe doradztwo, solidność i rzetelność, niejednokrotnie odróżnia nas od konkurencji. Stosujemy najwyższej jakości materiały i półprodukty do produkcji zbiorników betonowych na szambo  czy innych zbiorników betonowych. Nasze zbiorniki betonowe na szamba posiadają aprobatę techniczną i deklaracje zgodności. Współpracując z nami macie Państwo gwarancję realizacji zlecenia w terminie i po najlepszej cenie. Nasze produkty montujemy na każdym gruncie. Realizujemy również “trudne” zlecenia, ponieważ mamy  bardzo bogate doświadczenie w produkcji i montażu szamb, a także dlatego, że wiemy, że nasze produkty są doskonałej jakości.

Zaufały nam dziesiątki zadowolonych klientów, którzy zakupili nasze zbiorniki betonowe na szamba. Świadczy o tym fakt, iż bardzo często naszymi nowymi klientami są osoby z polecenia. Dołącz do nich, zadzwoń i zapytaj o indywidualne rozwiązania dla Ciebie!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Mamy nadzieję, że na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo odpowiedzi na wszystkie swoje pytania i wątpliwości związane z produkcją oraz montażem szczelnych szamb betonowych, zbiorników betonowych, oczyszczalni ścieków czy innych zbiorników żelbetowych.

Zapraszamy także do obejrzenia naszej Galerii zdjęć, gdzie prezentujemy przykładowe realizacje przedstawiające budowę szamba betonowego, zbiorniki betonowe na szamba, sposób transportu naszych wyrobów, montaż szamb itp.

Zbiorniki betonowe na szamba Podłączenie zbiornika betonowego na szamba Montaż zbiornika betonnowego na szambo

Zobacz najczęściej zadawane nam pytania o szamba betonowe i zbiorniki betonowe na szamba.

Jakiej wielkości powinien być mój zbiornik betonowy na szambo?

Podpowiadamy, że najszybciej zwracają się większe zbiorniki betonowe na szamba. Wóz asenizacyjny przyjeżdża do nas wtedy rzadziej – rzadziej więc wydajemy pieniądze za opróżnienie szamba. Warto jednak dowiedzieć się jakiej pojemności wozem asenizacyjnym dysponuje lokalne przedsiębiorstwo oczyszczania i wziąć także i tę informację pod uwagę, decydując się na konkretną wielkość zbiornika betonowego na szambo. Najważniejsza jednak wydaje się być wielkość naszej działki, bowiem umiejscowienie takiego zbiornika nie może być przypadkowe. Należy pamiętać o zachowaniu minimalnych odległości od budynków, dróg, studni itp. Szczegółowe przepisy zamieściliśmy tutaj

Czy montaż zbiornika betonowego na szambo na terenach w mojej okolicy to dobre rozwiązanie?

Nie ma rodzaju gleb na którym montaż zbiornika betonowego na szambo byłby złym rozwiązaniem. Jeśli tylko pozwala na to plan zagospodarowania w naszej gminie – gdzie mieszkamy lub zamierzamy zamieszkać i jest to teren nieskanalizowany – budowa szamba betonowego jest idealnym wyjściem. Jedną z największych zalet zbiornika betonowego na szamba jest jego uniwersalność – sprawdzi się na terenach piaszczystych ale i z wysokim stanem wód gruntowych. Zbiornik na szambo betonowe  jak sama nazwa wskazuje jest wyprodukowany z betonu, odpowiednio zbrojony, a co za tym idzie – posiada dużą masę własną. Nie istnieje więc niebezpieczeństwo, że po wypompowaniu jego zawartości zostanie wyparty na powierzchnię, lub ściśnięty przez napierającą na niego ziemię.

Czy szamba betonowe są lepsze niż szamba z tworzywa?

Szamba betonowe są zdecydowanie lepsze z kilku powodów: są tańsze, są odporne na zgniecenia napierającej ziemi – co jest niezwykle ważne gdy opróżnimy szambo i jest ono puste, na terenach z wysokim stanem wód gruntowych puste zbiorniki betonowe na szamba pozostają na swoim miejscu – nie ma możliwości aby zostały wyparte, są odporne na degradację trujących związków.

O korzyściach szamba betonowego pisaliśmy już wcześniej, wyjaśniając dlaczego wybrać właśnie takie szambo – przeczytaj tutaj

Co to jest transport łączony przy zakupie zbiorników betonowych na szamba?

Stosujemy sprawdzoną metodę transportu łączonego, co oznacza dla inwestora najniższe z możliwych koszty transportu. Jesteśmy producentem zbiorników betonowych na szamba, produkujemy bardzo dużo szamb betonowych różnej wielkości – nieustannie sprzedajemy je w całej Polsce, dlatego też transport w Twoje okolice jest wysyłany częściej niż się spodziewasz. Jednym samochodem, w jednym dniu “podróżuje” kilka zbiorników, a koszty transportu rozkładane są na kilku inwestorów. Dlatego też zakup szamba betonowego czy innego zbiornika betonowego u producenta z innego województwa, jest bardziej opłacalny, niż zakup szamba betonowego w lokalnym punkcie – który bardzo często jest tylko pośrednikiem w sprzedaży, więc ma wyższe ceny. Dodatkowo, ilości szamb jakie produkujemy pozwalają nam na produkcję seryjną, co takze obniża koszty produkcji.

Realizujemy zamówienia na szamba betonowe w całej Polsce, między innymi: PoznańŁódźWarszawaBydgoszczToruńOlsztynGorzów WielkopolskiBiałystokLublin.

Zobacz także szamba betonowe Gozmak na Google +

Zespół firmy Gozmak.

zbiorniki betonowe na szamba montaż  zbiorniki betonowe na szamba podczas montażu  zbiorniki betonowe na szamba podczas transportu