Menu Zamknij

Szamba betonowe Szamotuły

Szamba betonowe Szamotuły

Szamba betonowe Szamotuły – budowa

Dlaczego warto zakupić szamba betonowe Szamotuły w naszej firmie Gozmak?

Firma Gozmak jest wiodącym w kraju producentem szamb betonowych, zbiorników betonowych na szamba, zbiorników na gnojówkę, zbiorników na gnojowicę, oraz zbiorników na deszczówkę.

Działamy w branży od wielu lat, dzięki czemu  temat szamba betonowego znamy od podszewki. Naszymi klientami zwykle są osoby, które po raz pierwszy mają do czynienia z szambami betonowymi i niekoniecznie mają wiedzę na ten temat, dlatego też najczęściej jesteśmy nie tylko sprzedawcą szamba betonowego, ale i doradcą i partnerem. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem, dopasowując rozwiązania zgodnie z etyką budowlaną, ale przede wszystkim indywidualnie pod każdego klienta. Dostarczamy szamba betonowe Szamotuły i okolice.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą, którą znajdziecie Państwo tutaj.

Zachęcamy do przeczytania porad budowlanych, które dość szeroko opisujemy tutaj.

I na koniec – czekamy na kontakt od Państwa, dane kontaktowe.

Szamba betonowe Szamotuły

 

Szamba betonowe Szamotuły – gdzie dostarczamy ?

Szamba betonowe Szamotuły

W powiecie szamotulskim dostarczamy szamba betonowe do następujących miejscowości: szamba betonowe Szamotuły, Wronki, Pniewy, Duszniki, Kaźmierz, Ostroróg, Obrzycko oraz do pozostałych, mniejszych okolicznych miejscowości w tym powiecie. Zadzwoń i zapytaj o transport szamba betonowego do Twojej miejscowości!

szamba betonowe szamotuły podczas montażu

Szamba betonowe Szamotuły – najczęściej zadawane pytania:

Czy opłaca mi się kupować od producenta szamba betonowe i transportować je do Szamotuł?

Odpowiedź: Tak. Dokonując zakupu w naszej firmie – u producenta unikasz pośredników, z których każdy narzuca sobie swoja marżę. W ten sposób oszczędzasz od kilkunastu do nawet czterdziestu procent kwoty. Dodatkowo zapewniamy montaż szamba betonowego Szamotuły. Transport naszych szamb jest tzw. transportem łączonym. Oznacza to, że zamówienia na szamba betonowe z jednego regionu są połączone i jadą do Państwa jednego dnia. W ten sposób koszty transportu rozkładają się na kilku inwestorów, co daje nam dodatkowe oszczędności.

 

Jakie szamba wybrać: szamba betonowe Szamotuły, szamba plastikowe a może szambo z kręgów?

Odpowiedź: Oczywiście polecamy wybrać szamba betonowe. I nie tylko dlatego, że jesteśmy producentem takich szamb. Po prostu jesteśmy przekonani, że to najlepszy wybór.

Nasze szamba betonowe Szamotuły są trwałe, ponieważ produkujemy je z najwyższej klasy betonu. Są odporne na ściskanie – co jest istotne po opróżnieniu szamba. Bywa, że szamba plastikowe po całkowitym opróżnieniu, gdy są już puste, są zgniatane przez naciskającą ziemię. Dlatego też bywa, że opróżnia się je tylko częściowo, co jest niestety dosyć niewygodne – ponieważ wzywamy wóz asenizacyjny znacznie częściej. Przy wysokim stanie wód gruntowych, puste szamba plastikowe mogą zostać także wyparte na powierzchnię ziemi. Szamba betonowe natomiast, mają dużą masę własną – więc nawet zupełnie puste – pozostają na swoim miejscu.

Nie polecamy także szamba z kręgów, ponieważ jest to rozwiązanie zupełnie nie spełniające standardów ekologicznych. Szamba te są nieszczelne i przepuszczają fekalia. Dlatego polecamy wyłącznie szamba betonowe, ponieważ są one najlepszym rozwiązaniem: są mocne, trwałe, szczelne – a więc bezpieczne ekologicznie, i co nie jest bez znaczenia – są zdecydowanie tańsze niż szamba plastikowe.

 

Jak dobrać odpowiednią wielkość szamba betonowego Szamotuły dla swoich potrzeb?

Wielkość zbiornika to jedna z kluczowych decyzji, które musimy podjąć. Najprościej będzie przyjąć, że szacunkowo jeden domownik wytwarza od 70 do 100 litrów ścieków dziennie. Tak więc łatwo obliczyć, że dla 4-osobowej rodziny potrzebujemy pojemnika o pojemności minimum 5,6 m3, zakładając, że wywóz nieczystości odbywał się będzie co 14 dni.
Jeśli wymiary naszej działki pozwalają na większy zbiornik, zainstalujmy taki – oszczędzając sobie kosztów częstszego wywozu.
Warto również dowiedzieć się, jakimi wozami dysponuje lokalne przedsiębiorstwo wywozu ścieków w Szamotułach i okollicach, by zbiornik miał taką pojemność, która umożliwi wywóz nieczystości  z szamba betonowego Szamotuły jednym kursem wozu asenizacyjnego.

Opublikowano wSzamba, szamba betonowe wielkopolskie