Menu Zamknij

Szamba betonowe Oborniki

Szamba betonowe Oborniki

Szamba betonowe Oborniki – budowa

Dlaczego warto zakupić szamba betonowe Oborniki w naszej firmie Gozmak?

Firma Gozmak jest wiodącym w kraju producentem szamb betonowych, zbiorników betonowych na szamba, zbiorników na gnojówkę, zbiorników na gnojowicę, oraz zbiorników na deszczówkę.

Działamy w branży od wielu lat, dzięki czemu temat szamba betonowego znamy “od podszewki”. Naszymi klientami zwykle są osoby, które po raz pierwszy mają do czynienia z szambami betonowymi i niekoniecznie mają wiedzę na ten temat, dlatego też najczęściej jesteśmy nie tylko sprzedawcą szamba betonowego, ale i doradcą i partnerem. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem, dopasowując rozwiązania zgodnie z etyką budowlaną, ale przede wszystkim indywidualnie pod każdego klienta. Dostarczamy szamba betonowe Oborniki w Twojej okolicy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą, którą znajdziecie Państwo tutaj.

Zachęcamy do przeczytania porad budowlanych, które dość szeroko opisujemy tutaj.

I na koniec – czekamy na kontakt od Państwa, dane kontaktowe.

Szamba betonowe Oborniki

 

Szamba betonowe Oborniki – gdzie dostarczamy ?

Szamba betonowe Oborniki

W powiecie obornickim szamba betonowe dostarczamy do następujących miejscowości: szamba betonowe Oborniki, Rogoźno, Ryczywół, oraz do innych, mniejszych okolicznych miejscowości. Zadzwoń i zapytaj o najbliższy transport do Twojej miejscowości!

Szamba betonowe Oborniki – najczęściej zadawane pytania:

Czy opłaca mi się kupować od producenta szamba betonowe i transportować je do Oborników?

Odpowiedź: Tak. Dokonując zakupu w naszej firmie – u producenta unikasz pośredników, z których każdy narzuca sobie swoja marżę. W ten sposób oszczędzasz od kilkunastu do nawet czterdziestu procent kwoty. Dodatkowo zapewniamy montaż szamba betonowego Oborniki. Transport naszych szamb jest tzw. transportem łączonym. Oznacza to, że zamówienia na szamba betonowe z jednego regionu są połączone i jadą do Państwa jednego dnia. W ten sposób koszty transportu rozkładają się na kilku inwestorów, co daje nam dodatkowe oszczędności.

szamba betonowe oborniki podczas montażu

Jakie szamba wybrać: szamba betonowe Oborniki, szamba plastikowe a może szambo z kręgów?

Odpowiedź: Jako producent szamb betonowych polecamy właśnie te szamba. Ale nie jest to jedynym powodem. Uważamy po prostu, że wybór szamb betonowych jest najlepszym wyjściem. Nasze szamba są produktem wykonanym z najwyższej jakości betonu. Są mocne, trwałe i ekologiczne. Szamba betonowe Oborniki można stosować na każdym rodzaju gruntu. Jest to istotne zwłaszcza na terenach, gdzie wody gruntowe są wysoko. Szamba betonowe są masywne i ciężkie, więc nawet wtedy gdy są puste – nie istnieje niebezpieczeństwo wyparcia ich na powierzchnię – jak to może mieć miejsce w przypadku szamb plastikowych. Nie ma możliwości zgniecenia ich, gdy sa puste – ponieważ są mocne. Polecamy szamba betonowe Oborniki także dlatego, że są ekologiczne i szczelne. Nie polecamy szamb z kręgów, ponieważ niosą one za sobą możliwość katastrofy ekologicznej. Są nieszczelne, fekalia wydostaja się poprzez szczeliny na łączeniach. Nie bez znaczenia także jest atut finansowy: szamba betonowe Oborniki są zdecydowanie tańsze niż szamba z tworzywa.

 

Jak dobrać odpowiednią wielkość szamba betonowego Oborniki dla swoich potrzeb ?

Wielkość zbiornika na szambo  to jedna z kluczowych decyzji, które musimy podjąć. Najprościej będzie przyjąć, że szacunkowo jeden domownik wytwarza od 70 do 100 litrów ścieków dziennie. Tak więc łatwo obliczyć, że dla 4-osobowej rodziny potrzebujemy pojemnika o pojemności minimum 5,6 m3, zakładając, że wywóz nieczystości odbywał się będzie co 14 dni.
Jeśli wymiary naszej działki pozwalają na większy zbiornik, zainstalujmy taki – oszczędzając sobie kosztów częstszego wywozu.
Warto również dowiedzieć się, jakimi wozami dysponuje lokalne przedsiębiorstwo wywozu ścieków w Obornikach i okolicach, by zbiornik miał taką pojemność, która umożliwi wywóz nieczystości jednym kursem wozu asenizacyjnego.

 

Opublikowano wSzamba, szamba betonowe wielkopolskie