Menu Zamknij

Szamba betonowe Leszno

Szamba betonowe Leszno

Szamba betonowe Leszno – budowa

Dlaczego warto zakupić szamba betonowe Leszno w naszej firmie Gozmak?

Firma Gozmak jest wiodącym producentem szamb betonowych, zbiorników betonowych na szamba, zbiorników na gnojówkę, zbiorników na gnojowicę, oraz zbiorników na deszczówkę.

W branży szamb betonowych działamy od wielu lat, co czyni nas w chwili obecnej specjalistami w temacie szamb. Najczęściej nasi klienci to osoby, które nie mają wiedzy na temat szamb betonowych, po prostu potrzebują zamontować szambo betonowe na swojej posesji. Jako firma produkująca oraz montująca szamba betonowe Leszno, najczęściej jesteśmy nie tylko sprzedawcą szamba betonowego, ale i doradcą i partnerem. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem, proponując rozwiązania zgodnie z etyką budowlaną, ale przede wszystkim proponując indywidualne rozwiązania pod każdego klienta. Dostarczamy szamba betonowe Leszno w Twojej okolicy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą, którą znajdziecie Państwo tutaj.

Zachęcamy do przeczytania porad budowlanych, które dość szeroko opisujemy tutaj.

I na koniec – czekamy na kontakt od Państwa, dane kontaktowe.

Szamba betonowe Leszno

 

Szamba betonowe Leszno – gdzie dostarczamy ?

Szamba betonowe Leszno

W powiecie leszczyńskim szamba betonowe dostarczamy do nastepujących miejscowości: szamba betonowe Leszno, Osieczna, Rydzyna, Krzemieniewo, Lipno, Swięcichowa, Wijewo, Włoszakowice.

Szamba betonowe Leszno – najczęściej zadawane pytania:

Czy opłaca mi się kupować od producenta szamba betonowe i transportować je do Leszna ?

Odpowiedź: Oczywiście! Zakupując szamba betonowe u producenta eliminujesz pośredników, z których każdy “dokłada” do ceny wyjściowej dodatkową kwotę. W ten sposób można zaoszczędzić od kilkunastu do nawet czterdziestu procent całej kwoty. Zapewniamy także, na miejscu montaż szamba betonowego Leszno. Stosujemy metodę transportu łączonego, co oznacza, że zamówione w naszej firmie szamba betonowe Leszno i okolice wyruszają jednego dnia. Dzięki temu koszty transportu rozłożone są na kilku inwestorów, co pozwala nam zaoszczędzić kolejne pieniądze.

szamba betonowe leszno podczas montażu

Jakie szamba wybrać: szamba betonowe Leszno, szamba plastikowe a może szambo z kręgów?

Odpowiedź: Oczywiście polecamy wybrać szamba betonowe. I nie tylko dlatego, że jesteśmy producentem takich szamb. Po prostu jesteśmy przekonani, że to najlepszy wybór.

Nasze szamba betonowe są trwałe, ponieważ produkujemy je z najwyższej klasy betonu. Są odporne na ściskanie – co jest istotne po opróżnieniu szamba. Bywa, że szamba plastikowe po całkowitym opróżnieniu, gdy są już puste, są zgniatane przez naciskającą ziemię. Dlatego też bywa, że opróżnia się je tylko częściowo, co jest niestety dosyć niewygodne – ponieważ wzywamy wóz asenizacyjny znacznie częściej. Przy wysokim stanie wód gruntowych, puste szamba plastikowe mogą zostać także wyparte na powierzchnię ziemi. Szamba betonowe natomiast, mają dużą masę własną – więc nawet zupełnie puste – pozostają na swoim miejscu.

Nie polecamy także szamba z kręgów, ponieważ jest to rozwiązanie zupełnie nie spełniające standardów ekologicznych. Szamba te są nieszczelne i przepuszczają fekalia. Dlatego polecamy wyłącznie szamba betonowe, ponieważ są one najlepszym rozwiązaniem: są mocne, trwałe, szczelne – a więc bezpieczne ekologicznie, i co nie jest bez znaczenia – są zdecydowanie tańsze niż szamba plastikowe.

 

Jak dobrać odpowiednią wielkość szamba betonowego Leszno dla swoich potrzeb?

Wielkość zbiornika to jedna z najważniejszych decyzji, jakie musimy podjąć. Sugerujemy, aby przyjąć, że szacunkowo jeden domownik wytwarza od 70 do 100 litrów ścieków dziennie. Łątwo więc obliczyć, że dla 4-osobowej rodziny musimy zaopatrzyć się w zbiornik o pojemności minimum 5,6 m3, przy czym należy pamiętać, że wówczas wywóz nieczystości odbywał się będzie co 14 dni.
Jeśli posiadamy dużą działkę i możemy pozwolić sobie na większy zbiornik, zainstalujmy taki – oszczędzając sobie kosztów częstszego wywozu.
Zasięgnijmy także opini w sprawie wielkości wozu asenizacyjnego w Lesznie i okolicach. Jeśli dowiemy się jakim pojazdem dysponuje lokalne przedsiębiorstwo wywozu ścieków, umożliwimy sobie wywóz nieczystości z szamba betonowego Leszno jednym kursem.

Opublikowano wSzamba, szamba betonowe wielkopolskie