Menu Zamknij

Szamba betonowe Śrem

Szamba betonowe Śrem

Szamba betonowe Śrem – budowa

Dlaczego warto zakupić szamba betonowe Śrem w naszej firmie Gozmak?

Firma Gozmak jest wiodącym w kraju producentem szamb betonowych, zbiorników betonowych na szamba, zbiorników na gnojówkę, zbiorników na gnojowicę, oraz zbiorników na deszczówkę.

W sektorze szamb betonowych działamy od wielu lat. Dlatego bez przekłamania możemy powiedzieć o sobie, że jesteśmy specjalistami w tej branży. Nasi klienci niejednokrotnie nie znają się na szambach betonowych, po prostu mają potrzebę zbudowania szamba betonowego Śrem na swojej posesji. Dlatego też oprócz tego, że jesteśmy producentem i sprzedawcą, jesteśmy przede wszystkim doradcą i partnerem, jeszcze na długo przed finalizacją usługi. Całą naszą wiedzę staramy się przekazać naszym klientom, doradzając zgodnie z etyką budowlaną, ale przede wszystkim proponując rozwiązania dopasowane indywidualnie pod każdego z klientów. Dostarczamy szamba betonowe Śrem w Twojej okolicy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą, którą znajdziecie Państwo tutaj.

Zachęcamy do przeczytania porad budowlanych, które dość szeroko opisujemy tutaj.

I na koniec – czekamy na kontakt od Państwa, dane kontaktowe.

Szamba betonowe Śrem

 

Szamba betonowe Śrem – gdzie dostarczamy ?

Szamba betonowe Śrem

W powiecie śremskim szamba betonowe dostarczamy do następujących miejscowości: Śrem, Dolsk, Książ Wielkopolski, Brodnica, oraz do innych mniejszych miejscowości powiatu. Zadzwoń i zapytaj o najbliższy transport szamba betonowego do Twojej miejscowości.

szamba betonowe śrem podczas montażu

Szamba betonowe Śrem – najczęściej zadawane pytania:

Czy opłaca mi się kupować od producenta szamba betonowe i transportować je do Śremu ?

Odpowiedź: Jak najbardziej! Kupując szamba betonowe bezpośrednio u producenta eliminujesz pośredników, z których każdy “dokłada” do ceny wyjściowej swoją marżę. W ten sposób oszczędzisz od kilkunastu do nawet czterdziestu procent całej kwoty. Zajmujemy się także montażem szamba betonowego. Stosujemy metodę transportu łączonego. Oznacza to, zamówione w naszej firmie szamba betonowe oraz inne okoliczne miejscowości wyruszają do Państwa jednego dnia. Dzięki temu koszty transportu rozłożone są na kilku inwestorów, co pozwala nam zaoszczędzić kolejne pieniądze.

 

Jakie szamba wybrać: szamba betonowe Śrem, szamba plastikowe a może szambo z kręgów?

Odpowiedź: Oczywiście polecamy wybrać szamba betonowe. I nie tylko dlatego, że jesteśmy producentem takich szamb. Po prostu jesteśmy przekonani, że to najlepszy wybór.

Nasze szamba betonowe są trwałe, ponieważ produkujemy je z najwyższej klasy betonu. Są odporne na ściskanie – co jest istotne po opróżnieniu szamba. Bywa, że szamba plastikowe po całkowitym opróżnieniu, gdy są już puste, są zgniatane przez naciskającą ziemię. Dlatego też bywa, że opróżnia się je tylko częściowo, co jest niestety dosyć niewygodne – ponieważ wzywamy wóz asenizacyjny znacznie częściej. Przy wysokim stanie wód gruntowych, puste szamba plastikowe mogą zostać także wyparte na powierzchnię ziemi. Szamba betonowe Śrem natomiast, mają dużą masę własną – więc nawet zupełnie puste – pozostają na swoim miejscu. Nie polecamy także szamba z kręgów, ponieważ jest to rozwiązanie zupełnie nie spełniające standardów ekologicznych. Szamba te są nieszczelne i przepuszczają fekalia.

Dlatego polecamy wyłącznie szamba betonowe Śrem. Są one najlepszym rozwiązaniem: są mocne, trwałe, szczelne – a więc bezpieczne ekologicznie. I co nie jest bez znaczenia – są zdecydowanie tańsze niż szamba plastikowe.

 

Jak dobrać odpowiednią wielkość szamba betonowego Śrem dla swoich potrzeb?

Wielkość zbiornika to jedna z najważniejszych decyzji, jakie musimy podjąć. Sugerujemy, aby przyjąć, że szacunkowo jeden domownik wytwarza od 70 do 100 litrów ścieków dziennie. Łatwo więc obliczyć, że dla 4-osobowej rodziny musimy zaopatrzyć się w zbiornik o pojemności minimum 5,6 m3. Przy czym należy pamiętać, że wówczas wywóz nieczystości odbywał się będzie co 14 dni.
Jeśli posiadamy dużą działkę i możemy pozwolić sobie na większy zbiornik, zainstalujmy taki – oszczędzając sobie kosztów częstszego wywozu.
Zasięgnijmy także opini w sprawie wielkości wozu asenizacyjnego w Śremie. Jeśli dowiemy się jakim pojazdem dysponuje lokalne przedsiębiorstwo wywozu ścieków, umożliwimy sobie wywóz nieczystości z szamba betonowego Śrem jednym kursem.

Opublikowano wSzamba, szamba betonowe wielkopolskie