Menu Zamknij

Szamba betonowe Jarocin

Szamba betonowe Jarocin

Szamba betonowe Jarocin – budowa

Dlaczego warto zakupić szamba betonowe Jarocin w naszej firmie Gozmak?

Firma Gozmak jest wiodącym producentem szamb betonowych, zbiorników betonowych na szamba, zbiorników na gnojówkę, zbiorników na gnojowicę, oraz zbiorników na deszczówkę.

W branży szamb betonowych działamy od wielu lat, co czyni nas w chwili obecnej specjalistami w temacie szamb. Najczęściej nasi klienci to osoby, które nie mają wiedzy na temat szamb betonowych, po prostu potrzebują zamontować szambo betonowe na swojej posesji. Jako firma produkująca oraz montująca szamba betonowe Jarocin, najczęściej jesteśmy nie tylko sprzedawcą szamba betonowego, ale i doradcą i partnerem. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem, proponując rozwiązania zgodnie z etyką budowlaną, ale przede wszystkim proponując indywidualne rozwiązania pod każdego klienta. Dostarczamy szamba betonowe Jarocin w Twojej okolicy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą, którą znajdziecie Państwo tutaj.

Zachęcamy do przeczytania porad budowlanych, które dość szeroko opisujemy tutaj.

I na koniec – czekamy na kontakt od Państwa, dane kontaktowe.

Szamba betonowe Jarocin

 

Szamba betonowe Jarocin – gdzie dostarczamy ?

Szamba betonowe Jarocin

W powiecie jarocińskim szamba betonowe dostarczamy do następujących miejscowości: szamba betonowe Jarocin, Żerków, Jaraczewo, Kotlin, Witaszyce, oraz do pozostałych, mniejszych okolicznych miejscowości. Zadzwoń i zapytaj o najbliższy transport do Twojej miejscowości!

szamba betonowe jarocin podczas montażu

Szamba betonowe Jarocin – najczęściej zadawane pytania:

Czy opłaca mi się kupować od producenta szamba betonowe i transportować je do Jarocina ?

Odpowiedź: Oczywiście! Zakupując szamba betonowe u producenta eliminujesz pośredników, z których każdy “dokłada” do ceny wyjściowej dodatkową kwotę. W ten sposób można zaoszczędzić od kilkunastu do nawet czterdziestu procent całej kwoty. Zapewniamy także, na miejscu montaż szamba betonowego Jarocin. Stosujemy metodę transportu łączonego, co oznacza, że zamówione w naszej firmie szamba betonowe wyruszają jednego dnia. Dzięki temu koszty transportu rozłożone są na kilku inwestorów, co pozwala nam zaoszczędzić kolejne pieniądze.

Jakie szamba wybrać: szamba betonowe Jarocin, szamba plastikowe a może szambo z kręgów?

Odpowiedź: Jako producent szamb betonowych polecamy właśnie te szamba. I nie tylko dlatego, że jesteśmy producentem. Uważamy po prostu, że wybór szamb betonowych jest najlepszym wyjściem.

Nasze szamba są produktem wykonanym z najwyższej jakości betonu. Są mocne, trwałe i ekologiczne. Szamba betonowe można stosować na każdym rodzaju gruntu. Jest to istotne zwłaszcza na terenach, gdzie wody gruntowe są wysoko. Szamba betonowe są masywne i ciężkie, więc nawet wtedy gdy są puste – nie istnieje niebezpieczeństwo wyparcia ich na powierzchnię – jak to może mieć miejsce w przypadku szamb plastikowych. Nie ma możliwości zgniecenia ich, gdy są puste – ponieważ są mocne – jak to ma miejsce w przypadku szamb plastikowych. Polecamy szamba betonowe także dlatego, że są ekologiczne i szczelne.

Nie polecamy szamb z kręgów, ponieważ niosą one za sobą możliwość katastrofy ekologicznej. Są nieszczelne, fekalia wydostają się poprzez szczeliny na łączeniach. Nie bez znaczenia także jest atut finansowy: szamba betonowe są zdecydowanie tańsze niż szamba z tworzywa.

Jak dobrać odpowiednią wielkość szamba betonowego Jarocin dla swoich potrzeb ?

Wielkość zbiornika na szambo  to jedna z pierwszych decyzji, które musimy podjąć. Najprościej będzie przyjąć, że jeden domownik wytwarza od 70 do 100 litrów ścieków dziennie. Zatem dla 4-osobowej rodziny potrzebujemy pojemnika o pojemności minimum 5,6 m3. Zakładając przy tym, że wywóz nieczystości odbywał się będzie co  2 tygodnie.
Jeśli mamy dużą działkę i możemy pozwolić sobie na większy zbiornik –  zainstalujmy taki. W ten sposób zaoszczędzimy sobie kosztów związanych z  częstszym wywozem.
Warto również dowiedzieć się, jakimi wozami dysponuje lokalne przedsiębiorstwo wywozu ścieków w Jarocinie i okolicach. Dzięki temu nasz zbiornik będzie miał taką pojemność, która umożliwi wywóz nieczystości jednym kursem.

Zobacz nas także na Facebook

Opublikowano wSzamba, szamba betonowe wielkopolskie