Menu Zamknij

Szamba betonowe Koło

Szamba betonowe Koło

Szamba betonowe Koło – budowa

Dlaczego warto zakupić szamba betonowe Koło w naszej firmie Gozmak?

Nasza firma jest wiodącym producentem szamb betonowych, zbiorników na gnojówkę, zbiorników na gnojowicę, zbiorników na deszczówkę, zbiorników betonowych na szamba.

W tej branży działamy już od wielu lat, dlatego stwierdzenie, że jesteśmy specjalistami w tym temacie może zabrzmieć nieskromnie, ale z pewnością nie jest przekłamaniem. Naszymi klientami najczęściej sa osoby, które nie mają wiedzy na temat budowy szamba betonowego Koło, spotykają się z tym tematem po raz pierwszy i oczekują nie tylko dobrego produktu, ale także fachowej wiedzy i pomocy, już na etapie planowania szamba. Bardzo chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem, ponieważ zadowolenie klienta obok etyki zawodowej są naszym priorytetem. Dostarczamy szamba betonowe Koło w Twojej okolicy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą, którą znajdziecie Państwo tutaj.

Zachęcamy do przeczytania porad budowlanych, które dość szeroko opisujemy tutaj.

I na koniec – czekamy na kontakt od Państwa, dane kontaktowe.

Szamba betonowe Koło  szamba betonowe koło podczas montażu

 

Szamba betonowe Koło – gdzie dostarczamy ?

Szamba betonowe Koło

W powiecie kolskim szamba betonowe dostarczamy do następujących miejscowości: szamba betonowe Koło, Dąbie, Kłodawa, Przedecz, Brdów, Babiak, Grzegorzów, Chodów, Kościelec, Olszówka, Osiek Mały oraz do innych, mniejszych, okolicznych miejscowości. Zadzwoń i zapytaj o termin najbliższego transportu do Twojej miejscowości.

Szamba betonowe Koło – najczęściej zadawane pytania:

Czy opłaca mi się kupować od producenta szamba betonowe i transportować je do Koło ?

Odpowiedź: To się opłaca! Wyjaśniamy dlaczego. Otóż kupując szamba i okolice w naszej firmie Gozmak, gwarantujecie sobie Państwo najniższą cenę, po jakiej producent sprzedaje szamba wszystkim nabywcom, w tym także pośrednikom. Eliminując pośredników, eliminujecie Państwo dodatkowe kilkanaście a nawet kilkadziesiąt procent marży narzucanej sobie przez punkty sprzedaży. Także montaż szamba betonowego Koło leży po naszej stronie, co daje kolejne oszczędności. Stosujemy metodę transportu łączonego. Oznacza to, że wszystkie zamówione w ostatnim czasie w naszej firmie szamba i okolice, transportujemy w jednym dniu. Koszty transportu rozkładają się na kilku inwestorów, co pozwala nam zaoszczędzić kolejne pieniądze.

Jakie szamba wybrać: szamba betonowe Koło, szamba plastikowe a może szambo z kręgów?

Odpowiedź: Jako producent szamb betonowych polecamy właśnie te szamba, ale nie wyłącznie dlatego, że jesteśmy producentem. Uważamy po prostu, że wybór szamb betonowych jest najlepszym wyjściem. A dlaczego?

Nasze szamba są produktem wykonanym z najwyższej jakości betonu. Są ekologiczne, trwałe i mocne. Szamba betonowe Koło można stosować na każdym rodzaju gruntu. Jest to najistotniejsze, gdy mamy wysoki poziom wód gruntowych. Nasze zbiorniki wykonane z betonu są ciężkie i masywne. Nawet wtedy gdy są puste – nie istnieje niebezpieczeństwo wyparcia ich na powierzchnię – jak to może mieć miejsce w przypadku szamb plastikowych. Nie ma możliwości zgniecenia ich, gdy sa puste – ponieważ są mocne – jak to ma miejsce w przypadku szamb plastikowych.

Polecamy szamba betonowe także dlatego, że są ekologiczne i szczelne. Nie można tego powiedzieć o szambach z kręgów, ponieważ niosą one za sobą możliwość katastrofy ekologicznej. Są nieszczelne, fekalia wydostają się poprzez szczeliny na łączeniach. Nie bez znaczenia także jest atut finansowy: szamba betonowe Koło są zdecydowanie tańsze niż szamba z tworzywa.

Jak dobrać odpowiednią wielkość szamba betonowego Koło dla swoich potrzeb ?

Odpowiednia wielkość zbiornika na szambo  to jedna z pierwszych decyzji, które musimy podjąć. Najprościej jeśli przyjmiemy, że jeden domownik wytwarza od 70 do 100 litrów ścieków dziennie. Łatwo więc obliczyć, że dla 4-osobowej rodziny potrzebujemy pojemnika o pojemności minimum 5,6 m3, zakładając przy tym, że wywóz nieczystości odbywał się będzie co 2 tygodnie.
Jeśli mamy dużą działkę i możemy pozwolić sobie na większy zbiornik –  zainstalujmy taki. W ten sposób zaoszczędzimy sobie kosztów związanych z  częstszym wywozem.
Warto również dowiedzieć się, jakimi wozami dysponuje lokalne przedsiębiorstwo wywozu ścieków w Kole i okolicach. Dzięki temu nasz zbiornik będzie miał odpowiednią pojemność, która umożliwi wywóz nieczystości jednym kursem wozu asenizacyjnego.

Opublikowano wSzamba, szamba betonowe wielkopolskie