Menu Zamknij

Szamba betonowe Pleszew

Szamba betonowe Pleszew

Szamba betonowe Pleszew – budowa

Dlaczego warto zakupić szamba betonowe Pleszew w naszej firmie Gozmak?

Nasza firma jest wiodącym producentem szamb betonowych, zbiorników na gnojówkę, zbiorników na gnojowicę, zbiorników na deszczówkę, zbiorników betonowych na szamba.

W tej branży działamy już od wielu lat, dlatego stwierdzenie, że jesteśmy specjalistami w tym temacie może zabrzmieć nieskromnie, ale z pewnością nie jest przekłamaniem. Naszymi klientami najczęściej są osoby, które nie mają wiedzy na temat budowy szamba betonowego Pleszew, spotykają się z tym tematem po raz pierwszy i oczekują nie tylko dobrego produktu, ale także fachowej wiedzy i pomocy, już na etapie planowania szamba. Bardzo chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem, ponieważ zadowolenie klienta obok etyki zawodowej są naszym priorytetem. Dostarczamy szamba betonowe Pleszew w Twojej okolicy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą, którą znajdziecie Państwo tutaj.

Zachęcamy do przeczytania porad budowlanych, które dość szeroko opisujemy tutaj.

I na koniec – czekamy na kontakt od Państwa, dane kontaktowe.

Szamba betonowe Pleszew  szamba betonowe pleszew podczas montażu

 

Szamba betonowe Pleszew – gdzie dostarczamy ?

Szamba betonowe Pleszew
W powiecie pleszewskim szamba betonowe dostarczamy do następujących miejscowości: szamba betonowe Pleszew, Chocz, Dobrzyca, Czermin, Gizałki, Gołuchów oraz do innych, mniejszych, okolicznych miejscowości. Zadzwoń i zapytaj o termin najbliższego transportu do Twojej miejscowości.

Szamba betonowe Pleszew – najczęściej zadawane pytania:

Czy opłaca mi się kupować od producenta szamba betonowe i transportować je do Pleszewa ?

Odpowiedź: Tak! Nabywając szamba betonowe bezpośrednio u producenta, w firmie Gozmak, wykluczasz pośredników, z których każdy “dokłada” do ceny wyjściowej swoja marżę. Cena jest wówczas zdecydowanie wyższa. W ten sposób oszczędzisz od kilkunastu do nawet czterdziestu procent całej kwoty. Także montaż szamba betonowego Pleszew leży po naszej stronie. Stosujemy metodę transportu łączonego. W praktyce oznacza to, że zamówione w naszej firmie szamba betonowe Pleszew oraz inne okoliczne miejscowości wyruszają do Państwa jednego dnia. Dzięki temu koszty transportu rozłożone są na kilku inwestorów, co pozwala nam zaoszczędzić kolejne pieniądze.

Jakie szamba wybrać: szamba betonowe Pleszew, szamba plastikowe a może szambo z kręgów?

Odpowiedź: Jako producent szamb betonowych polecamy właśnie te szamba, ale nie wyłącznie dlatego, że jesteśmy producentem. Uważamy po prostu, że wybór szamb betonowych jest najlepszym wyjściem. A dlaczego?

Nasze szamba są produktem wykonanym z najwyższej jakości betonu. Są ekologiczne, trwałe i mocne. Szamba betonowe Pleszew można stosować na każdym rodzaju gruntu. Jest to najistotniejsze, gdy mamy wysoki poziom wód gruntowych. Szamba betonowe są ciężkie i masywne, więc nawet wtedy gdy są puste – nie istnieje niebezpieczeństwo wyparcia ich na powierzchnię – jak to może mieć miejsce w przypadku szamb plastikowych. Nie ma możliwości zgniecenia ich, gdy sa puste – ponieważ są mocne – jak to ma miejsce w przypadku szamb plastikowych. Polecamy szamba betonowe także dlatego, że są ekologiczne i szczelne.

Nie można tego powiedzieć o szambach z kręgów, ponieważ niosą one za sobą możliwość katastrofy ekologicznej. Są nieszczelne, fekalia wydostaja się poprzez szczeliny na łączeniach. Nie bez znaczenia także jest atut finansowy: szamba betonowe są zdecydowanie tańsze niż szamba z tworzywa.

Jak dobrać odpowiednią wielkość szamba betonowego Pleszew dla swoich potrzeb ?

Odpowiednia wielkość zbiornika na szambo  to jedna z pierwszych decyzji, które musimy podjąć. Najprościej jeśli przyjmiemy, że jeden domownik wytwarza od 70 do 100 litrów ścieków dziennie. Łatwo więc obliczyć, że dla 4-osobowej rodziny potrzebujemy pojemnika o pojemności minimum 5,6 m3. Zakładając przy tym, że wywóz nieczystości odbywał się będzie co 2 tygodnie.
Jeśli mamy dużą działkę i możemy pozwolić sobie na większy zbiornik –  zainstalujmy taki. W ten sposób zaoszczędzimy sobie kosztów związanych z  częstszym wywozem.
Warto również dowiedzieć się, jakimi wozami dysponuje lokalne przedsiębiorstwo wywozu ścieków w Pleszewie i okolicach. Dzięki temu nasz zbiornik będzie miał odpowiednią pojemność, która umożliwi wywóz nieczystości jednym kursem wozu asenizacyjnego.

Opublikowano wSzamba, szamba betonowe wielkopolskie