Menu Zamknij

Szamba betonowe Konin

Szamba betonowe Konin

Szamba betonowe Konin – budowa

Dlaczego warto zakupić szamba betonowe Konin w naszej firmie Gozmak?

Nasza firma jest wiodącym producentem szamb betonowych, zbiorników na gnojówkę, zbiorników na gnojowicę, zbiorników na deszczówkę, zbiorników betonowych na szamba.

Temat szamb betonowych znamy od podszewki. Zajmujemy się budową i montażem zbiorników betonowych na szamba i inne nieczystości płynne od wielu lat. Doświadczenie zdobyte w tym czasie pozwala obsługiwać nam dziesiątki klientów rocznie. Inwestorzy, którzy zakupują u nas szamba betonowe Konin to bardzo często osoby, które z tematem szamb betonowych spotykają się po raz pierwszy, nie posiadają wiedzy praktycznej i budowlanej, zatem oczekują nie tylko najwyższej jakości produktu, ale i porady i indywidualnego dopasowania nowoczesnych technologii do ich potrzeb. Z chęcią dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, ponieważ zadowolenie klienta i etyka zawodowa to nasze priorytety. Dostarczamy szamba betonowe Konin w Twojej okolicy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą, którą znajdziecie Państwo tutaj.

Zachęcamy do przeczytania porad budowlanych, które dość szeroko opisujemy tutaj.

I na koniec – czekamy na kontakt od Państwa, dane kontaktowe.

Szamba betonowe Konin  szamba betonowe konin podczas montażu

 

Szamba betonowe Konin – gdzie dostarczamy ?

Szamba betonowe Konin

W powiecie  konińskim szamba betonowe dostarczamy do następujących miejscowości: szamba betonowe Konin, Golina, Kleczew, Pyzdry, Rychwał, Słupca, Ślesin, Tuliszków, Władysławów, Zagórów, Skulsk, Wilczogóra, Wilczyn, oraz do innych, mniejszych, okolicznych miejscowości. Zadzwoń i zapytaj o termin najbliższego transportu do Twojej miejscowości.

Szamba betonowe Konin- najczęściej zadawane pytania:

Czy opłaca mi się kupować od producenta szamba betonowe i transportować je do Konina ?

Odpowiedź: Tak! Nabywając szamba betonowe bezpośrednio u producenta, w firmie Gozmak, wykluczasz pośredników, z których każdy “dokłada” do ceny wyjściowej swoja marżę. Cena jest wówczas zdecydowanie wyższa. W ten sposób oszczędzisz od kilkunastu do nawet czterdziestu procent całej kwoty. Także montaż szamba betonowego Konin leży po naszej stronie. Stosujemy metodę transportu łączonego. W praktyce oznacza to, że zamówione w naszej firmie szamba betonowe Konin oraz inne okoliczne miejscowości wyruszają do Państwa jednego dnia. Dzięki temu koszty transportu rozłożone są na kilku inwestorów, co pozwala nam zaoszczędzić kolejne pieniądze.

Jakie szamba wybrać: szamba betonowe Konin, szamba plastikowe a może szambo z kręgów?

Odpowiedź: Jesteśmy producentem szamb betonowych i nie bez powodu polecamy właśnie te szamba, ale nie wyłącznie dlatego, że to nasz produkt. Po prostu uważamy, że wybór szamba betonowego jest najlepszym wyjściem. A dlaczego?

Nasze szamba betonowe są wykonane z najwyższej jakości betonu. Są mocne, trwałe i ekologiczne. Szamba betonowe Konin można zainstalować na każdym rodzaju gruntu. Jest to nie bez znaczenia zwłaszcza tam, gdzie poziom wód gruntowych jest wysoki. Szamba betonowe są ciężkie i masywne, więc nawet wtedy gdy są puste – nie istnieje niebezpieczeństwo wyparcia ich na powierzchnię – jak to może mieć miejsce w przypadku szamb plastikowych. Nie ma możliwości zgniecenia ich, gdy sa puste – ponieważ są mocne. Tak się zdarza czasami w przypadku stosowania szamb plastikowych – puste ulegaja zgnieceniu przez napierającą nań ziemię.

Polecamy szamba betonowe także dlatego, że są szczelne i ekologiczne, a więc bezpieczne dla środowiska. Nie można tego powiedzieć o szambach z kręgów, ponieważ niosą one za sobą możliwość katastrofy ekologicznej. Są nieszczelne, fekalia wydostają się poprzez szczeliny na łączeniach. Nie bez znaczenia jest także sprawa kosztów: szamba betonowe są zdecydowanie tańsze niż szamba z tworzywa.

Jak dobrać odpowiednią wielkość szamba betonowego Konin dla swoich potrzeb ?

To pytanie na które musimy sobie odpowiedzieć już na początku planowania inwestycji. Od tego zależeć będzie jego cena, ale także sprawne funkcjonowanie szamba, oraz częstotliwość jego opróżniania. Przyjmuje się, że jeden domownik wytwarza od 70 do 100 litrów ścieków dziennie. Łatwo więc obliczyć, że dla 4-osobowej rodziny potrzebujemy pojemnika o pojemności minimum 5,6 m3, zakładając przy tym, że wywóz nieczystości odbywał się będzie mniej więcej co 2 tygodnie.
Jeśli mamy dużą działkę i możemy pozwolić sobie na zamontowanie większego zbiornika –  zainstalujmy taki. W ten sposób zaoszczędzimy sobie kosztów związanych z częstszym wywozem. Rzadszy wywóz to także większa wygoda.
Warto również dowiedzieć się, jakimi wozami dysponuje lokalne przedsiębiorstwo wywozu ścieków w Koninie i okolicach, aby dopasować się wielkością zbiornika do wielkości wozu asenizacyjnego. W ten sposób wywóz nieczystości odbywał się będzie jednym kursem.

Średnia ocena:
4.8 / 5(głosów:29 )
Opublikowano wSzamba, szamba betonowe wielkopolskie