Menu Zamknij

Szamba betonowe Inowrocław

Szamba betonowe Inowrocław

Szamba betonowe Inowrocław – budowa

Dlaczego warto zakupić szamba betonowe Inowrocław w naszej firmie Gozmak?

Nasza firma jest wiodącym producentem szamb betonowych, zbiorników na gnojówkę, zbiorników na gnojowicę, zbiorników na deszczówkę, zbiorników betonowych na szamba.

Temat szamb betonowych znamy od podszewki. Zajmujemy się budową i montażem zbiorników betonowych na szamba i inne nieczystości płynne od wielu lat. Doświadczenie zdobyte w tym czasie pozwala obsługiwać nam dziesiątki klientów rocznie. Inwestorzy, którzy zakupują u nas szamba betonowe Inowrocław to bardzo często osoby, które z tematem szamb betonowych spotykają się po raz pierwszy, nie posiadają wiedzy praktycznej i budowlanej, zatem oczekują nie tylko najwyższej jakości produktu, ale i porady i indywidualnego dopasowania nowoczesnych technologii do ich potrzeb. Z chęcią dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, ponieważ zadowolenie klienta i etyka zawodowa to nasze priorytety. Dostarczamy szamba betonowe Inowrocław w Twojej okolicy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą, którą znajdziecie Państwo tutaj.

Zachęcamy do przeczytania porad budowlanych, które dość szeroko opisujemy tutaj.

I na koniec – czekamy na kontakt od Państwa, dane kontaktowe.

Szamba betonowe Inowrocław  szamba betonowe inowrocław podczas montażu

 

Szamba betonowe Inowrocław – gdzie dostarczamy ?

Szamba betonowe Inowrocław

W powiecie inowrocławskim szamba betonowe dostarczamy do następujących miejscowości: szamba betonowe Inowrocław, Janikowo, Kruszwica, Gniewkowo, Pakość, Złotniki Kujawskie, Tuczno, Tupadły oraz do innych, mniejszych, okolicznych miejscowości. Zadzwoń i zapytaj o termin najbliższego transportu do Twojej miejscowości.

Szamba betonowe Inowrocław – najczęściej zadawane pytania:

Czy opłaca mi się kupować od producenta szamba betonowe i transportować je do Inowrocławia ?

Odpowiedź: To się opłaca! Wyjaśniamy dlaczego. Otóż kupując szamba betonowe Inowrocław i okolice w naszej firmie Gozmak, gwarantujecie sobie Państwo najniższą cenę, po jakiej producent sprzedaje szamba betonowe wszystkim nabywcom, w tym także pośrednikom. Eliminując pośredników, eliminujecie Państwo dodatkowe kilkanaście a nawet kilkadziesiąt procent marży narzucanej sobie przez punkty sprzedaży. Także montaż szamba betonowego Inowrocław leży po naszej stronie, co daje kolejne oszczędności. Stosujemy metodę transportu łączonego. Oznacza to, że wszystkie zamówione w ostatnim czasie w naszej firmie szamba betonowe Inowrocław i okolice, transportujemy w jednym dniu. Koszty transportu rozkładają się na kilku inwestorów, co pozwala nam zaoszczędzić kolejne pieniądze.

Jakie szamba wybrać: szamba betonowe Inowrocław, szamba plastikowe a może szambo z kręgów?

Odpowiedź: Jesteśmy producentem szamb betonowych i nie bez powodu polecamy właśnie te szamba, ale nie wyłącznie dlatego, że to nasz produkt. Po prostu uważamy, że wybór szamba betonowego jest najlepszym wyjściem. A dlaczego?

Nasze szamba betonowe są wykonane z najwyższej jakości betonu. Są mocne, trwałe i ekologiczne. Szamba betonowe można zainstalować na każdym rodzaju gruntu. Jest to nie bez znaczenia zwłaszcza tam, gdzie poziom wód gruntowych jest wysoki. Szamba betonowe są ciężkie i masywne, więc nawet wtedy gdy są puste – nie istnieje niebezpieczeństwo wyparcia ich na powierzchnię – jak to może mieć miejsce w przypadku szamb plastikowych. Nie ma możliwości zgniecenia ich, gdy są puste – ponieważ są mocne. Tak się zdarza czasami w przypadku stosowania szamb plastikowych – puste ulegają zgnieceniu przez napierającą nań ziemię.

Polecamy szamba betonowe także dlatego, że są szczelne i ekologiczne, a więc bezpieczne dla środowiska. Nie można tego powiedzieć o szambach z kręgów, ponieważ niosą one za sobą możliwość katastrofy ekologicznej. Są nieszczelne, fekalia wydostają się poprzez szczeliny na łączeniach. Nie bez znaczenia jest także sprawa kosztów: szamba betonowe są zdecydowanie tańsze niż szamba z tworzywa.

Jak dobrać odpowiednią wielkość szamba betonowego Inowrocław dla swoich potrzeb ?

To pytanie na które musimy sobie odpowiedzieć już na początku planowania inwestycji. Od tego zależeć będzie jego cena, ale także sprawne funkcjonowanie szamba, oraz częstotliwość jego opróżniania. Przyjmuje się, że jeden domownik wytwarza od 70 do 100 litrów ścieków dziennie. Łatwo więc obliczyć, że dla 4-osobowej rodziny potrzebujemy pojemnika o pojemności minimum 5,6 m3, zakładając przy tym, że wywóz nieczystości odbywał się będzie mniej więcej co 2 tygodnie.
Jeśli mamy dużą działkę i możemy pozwolić sobie na zamontowanie większego zbiornika –  zainstalujmy taki. W ten sposób zaoszczędzimy sobie kosztów związanych z częstszym wywozem. Rzadszy wywóz to także większa wygoda.
Warto również dowiedzieć się, jakimi wozami dysponuje lokalne przedsiębiorstwo wywozu ścieków w Inowrocławiu i okolicach, aby dopasować się wielkością zbiornika do wielkości wozu asenizacyjnego. W ten sposób wywóz nieczystości odbywał się będzie jednym kursem.

 

Opublikowano wSzamba, Szamba kujawsko-pomorskie