Menu Zamknij

Szamba betonowe Ciechanów

Szamba betonowe Ciechanów

Szamba betonowe Ciechanów – budowa

Dlaczego warto zakupić szamba betonowe w naszej firmie Gozmak?

Firma Gozmak zajmuje się produkcją szamb betonowych, zbiorników na nieczystości płynne takich jak gnojówka, gnojowica, oraz zbiorników na deszczówkę.

Szambami betonowymi zajmujemy się od wielu lat. W tym czasie zdobyliśmy ogromne doświadczenie i kompleksową wiedzę. Ilość sprzedanych i zamontowanych przez te lata szamb betonowych pozwoliła nam na ciągłe doskonalenie i unowocześnianie naszych produktów. Nasi klienci to zwykle osoby, które po raz pierwszy mają do czynienia z szambami betonowymi, często nie znają się na nich, dlatego też polegają na naszej wiedzy i oczekują od nas porady. Ponieważ – obok etyki zawodowej – satysfakcja klienta jest dla nas priorytetem, z przyjemnością dzielimy się z nimi zdobytą wiedzą. Dostarczamy szamba betonowe Ciechanów i okolice w możliwie najkrótszym czasie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą, którą znajdziecie Państwo tutaj.

Zbudowaliśmy obszerny dział rozwiązujący wątpliwości budowlane, które dość szeroko opisujemy tutaj.

I na koniec – czekamy na kontakt od Państwa, dane kontaktowe

szamba betonowe ciechanów  szamba betonowe ciechanów podczas montażu

 

Szamba betonowe Ciechanów – gdzie dostarczamy ?

Szamba betonowe Ciechanów

Szamba betonowe – najczęściej zadawane pytania:

Czy opłaca mi się kupować od producenta szamba betonowe i transportować je do Ciechanowa ?

Odpowiedź: Tak, to się opłaca. A dlaczego? Ponieważ zakupując szamba betonowe prosto od producenta otrzymujecie Państwo szamba w najlepszej cenie. Omijacie w ten sposób pośredników, oszczędzając od kilkunastu do nawet czterdziestu procent. Nasi klienci zamawiający szamba betonowe w naszej firmie to ludzie z całej Polski. Dlatego stosujemy metodę transportu łączonego. Oznacza to, że zbieramy zamówienia z danego regionu i jednego dnia wysyłamy szamba betonowe Ciechanów i okolice do kilku inwestorów. W ten sposób transport szamb rozkłada się na kilka domostw – to znaczna oszczędność. Dodatkowo montujemy szamba betonowe Ciechanów na miejscu – dlatego Państwo macie pewność, że zostało wykonane to z największą starannością. A w razie problemów, awarii kontaktujecie się Państwo tylko z jedną osobą – z producentem. W ten sposób gwarantujecie sobie spokój i bezpieczeństwo.

Jakie szamba wybrać: szamba betonowe, plastikowe a może szambo z kręgów?

Odpowiedź: Najlepszym wyborem będzie takie szambo, które jest dopasowane do Państwa warunków. Pokrótce przybliżymy cechy tych trzech rodzajów szamb.

Najlepszymi szambami, w naszej opinii są szamba betonowe Ciechanów, ponieważ nadają się na każdy grunt i są najtrwalsze. Szamba betonowe Ciechanów wykonane są z wysokiej jakości betonu, więc ich ścianki są mocne i trwałe. Nie ma możliwości zgniecenia takiego szamba przez naciskającą ziemię, po opróżnieniu jego zawartości, co może mieć miejsce w przypadku szamb plastikowych. Właściciele szamb plastikowych wówczas nie opróżniają swojego szamba do końca – tak by napierająca ziemia znalazła opór. Jednak korzystanie z usług asenizacyjnych odbywa się wtedy częściej – i okazuje się, że użytkowanie takiego szamba jest bardzo kosztowne.

Szamba plastikowe po opróżnieniu mogą także “wypłynąć” na powierzchnię ziemi, jeśli na danym terenie mamy wysoki stan wód gruntowych. Zbiorniki betonowe mają dużą masę własną, więc nawet puste są ciężkie i pozostają na swoim miejscu.

Szamba z kręgów.

Zupełnie odradzamy stosowanie szamb z kręgów. Takie szamba są nieszczelne, ścieki wydostają się z nich i przenikają do gleby – co może spowodować katastrofę ekologiczną. Szamba betonowe są szczelne, ekologiczne i bezpieczne. Dlatego polecamy  nasze szamba betonowe – gdyż maja najwięcej zalet i są uniwersalne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową. Znajdziecie Państwo tutaj wiele przydatnych informacji. Mamy nadzieję, że informacje zawarte tutaj okażą się pomocne. Natomiast udzielone odpowiedzi – rozwiążą dylematy i niejasności stojące przed tymi, którzy zamierzają wkrótce wybudować własne szambo. Jednocześnie informujemy, że pozostajemy w pełnej gotowości i oczekujemy na zapytania od Państwa, służąc swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zachęcamy do składania zapytań ofertowych wszystkich zainteresowanych szambami betonowymi.

Zapraszamy Państwa także do odwiedzenia naszych Porad budowlanych  gdzie znajdą Państwo przydatne informacje oraz najważniejsze przepisy dotyczące budowy szamba betonowego.

Produkujemy także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę – zobacz ofertę

Realizujemy zamówienia na szamba betonowe w całej Polsce, między innymi: Poznań, Łódź, Warszawa, Bydgoszcz, Toruń, Olsztyn, Gorzów Wielkopolski, Białystok, Lublin.

 

Opublikowano wSzamba, Szamba mazowieckie