Menu Zamknij

Szamba betonowe Ostrołęka

Szamba betonowe Ostrołęka

Szamba betonowe Ostrołęka – budowa

Dlaczego warto zakupić szamba betonowe w naszej firmie Gozmak?

Firma Gozmak to wiodącym producent szamb betonowych, oraz innych zbiorników na nieczystości płynne takich jak gnojówka, gnojowica, oraz zbiorników na deszczówkę.

Od wielu lat produkujemy i montujemy szamba betonowe. W tej branzy jesteśmy juz specjalistami i nie jest to postrzegane przez nas przez pryzmat nieskromności. Po prostu przez te wszystkie lata sprzedaliśmy taką ilość szamb betonowych, że siłą rzeczy wiemy na temat szamb betonowych więcej niż niejeden inspektor nadzoru budowlanego. Zdobyte przez te lata doświadczenie i wiedza zaowocowały dalszym udoskonaleniom  i unowocześnieniom naszych produktów. Naszymi klientami zwykle są osoby, które po raz pierwszy mają do czynienia z szambami betonowymi, zwykle nie znają tego tematu i oczekują od nas pełnego doradztwa. Bardzo chętnie dzielimy się z nimi naszą wiedzą, ponieważ – obok etyki zawodowej – satysfakcja klienta jest dla nas priorytetem. Dostarczamy w Państwa okolice szamba betonowe Ostrołęka.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą, którą znajdziecie Państwo tutaj.

Zbudowaliśmy obszerny dział rozwiązujący wątpliwości budowlane, które dość szeroko opisujemy tutaj.

I na koniec – czekamy na kontakt od Państwa, dane kontaktowe

szamba betonowe ostrołęka  szamba betonowe ostrołęka podczas montażu

 

Szamba betonowe Ostrołęka – gdzie dostarczamy ?

Szamba betonowe Ostrołęka

Szamba betonowe Ostrołęka – najczęściej zadawane pytania:

Czy opłaca mi się kupować od producenta szamba betonowe i transportować je do Ostrołęki ?

Odpowiedź: Tak, to się opłaca. A dlaczego?

Ponieważ dokonując zakupu szamb betonowych prosto od producenta – od firmy Gozmak, otrzymujecie Państwo szamba w najniższej cenie. Omijacie w ten sposób pośredników i oszczędzacie od kilkunastu do nawet czterdziestu procent. Nasi klienci zamawiający szamba betonowe w naszej firmie to ludzie z całego kraju. Aby usprawnić dostawę szamb, stosujemy metodę transportu łączonego. Oznacza to, że zbieramy zamówienia z danego regionu, łączymy je i jednego dnia wysyłamy szamba betonowe Ostrołęka i okolice do kilku inwestorów. W ten sposób koszt transportu szamb rozkłada się na kilka domostw – to spora oszczędność.

Gwarancja solidności

Dodatkowo montujemy szamba betonowe Ostrołęka na miejscu – dlatego macie Państwo pewność, że zostało wykonane to z największą starannością oraz poprawnie. A w razie problemów, awarii kontaktujecie się Państwo tylko z jedną osobą – z producentem. W ten sposób gwarantujecie sobie spokój i bezpieczeństwo.

 

Jakie szamba wybrać: szamba betonowe Ostrołęka, plastikowe a może szambo z kręgów?
Odpowiedź: Z czystym sumieniem polecamy wyłącznie szamba betonowe Ostrołęka, gdyż są one najlepszym rozwiązaniem dla każdej grupy inwestorów. Polecamy je nie tylko dlatego, że jesteśmy producentem takich szamb, ale także dlatego, że uważamy, iż szamba betonowe Ostrołęka mają najwięcej zalet i prawie w ogóle wad.

Szamba plastikowe są to droższe rozwiązanie. Niestety, nie można z nich korzystać na terenach gdzie jest wysoki stan wód gruntowych, ponieważ opróżnione szambo zostanie wyparte na powierzchnię. Zdarza się także, że puste szambo plastikowe zostaje zgniecione przez naciskającą na nie ziemię. Dlatego opróżnianie takiego szamba odbywa się częściej, ponieważ nigdy nie powinno być opróżniane do końca. Eksploatacja takiego szamba jest kosztowniejsza. Częściej wzywamy wóz asenizacyjny. Szamba betonowe mają bardzo dużą masę własną, gdyż są z betonu, więc są trwałe. Ich ścianki są mocne. Nawet puste szamba betonowe są na tyle ciężkie, że pozostają na swoim miejscu. Są szczelne, są więc bezpieczne ekologicznie. Te wszystkie zalety powodują, że polecamy Państwu nasze szamba betonowe.

Szamba z kręgów.

Całkowicie odradzamy natomiast stosowanie szamba z kręgów. Takie budowane z kręgów szamba są nieszczelne i znajdujące się w nich fekalia przedostają się do gleby. Żywotność takiego szamba jest bardzo krótka.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową. Znajdziecie Państwo tutaj wiele przydatnych informacji. Mamy nadzieję, że informacje zawarte tutaj okażą się pomocne. Natomiast udzielone odpowiedzi – rozwiążą dylematy i niejasności stojące przed tymi, którzy zamierzają wkrótce wybudować własne szambo. Jednocześnie informujemy, że pozostajemy w pełnej gotowości i oczekujemy na zapytania od Państwa, służąc swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zachęcamy do składania zapytań ofertowych wszystkich zainteresowanych szambami betonowymi.

Zapraszamy Państwa także do odwiedzenia naszych Porad budowlanych  gdzie znajdą Państwo przydatne informacje oraz najważniejsze przepisy dotyczące budowy szamba betonowego.

Produkujemy także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę – zobacz ofertę

Realizujemy zamówienia na szamba betonowe w całej Polsce, między innymi: Poznań, Łódź, Warszawa, Bydgoszcz, Toruń, Olsztyn, Gorzów Wielkopolski, Białystok, Lublin.

 

Opublikowano wSzamba, Szamba mazowieckie