Menu Zamknij

Szamba betonowe Zambrów

Szamba betonowe Zambrów

Szamba betonowe Zambrów – budowa

Dlaczego warto zakupić szamba betonowe Zambrów w naszej firmie Gozmak?

Firma Gozmak jest wiodącym w kraju producentem szamb betonowych, zbiorników betonowych na szamba, zbiorników na gnojówkę, zbiorników na gnojowicę, oraz zbiorników na deszczówkę.

W sektorze szamb betonowych działamy od wielu lat, dlatego bez przekłamania możemy powiedzieć o sobie, że jesteśmy specjalistami w tej branży. Najczęściej obsługujemy osoby prywatne, które po raz pierwszy spotykaja się z tematem budowy i montażu szamb betonowych i często nie znają się na nich. Po prostu mają potrzebę zbudowania szamba betonowego na swojej posesji. Dlatego też oprócz tego, że oczekują od nas wysokiej jakości szamba betonowego – oczekują także porady i dopasowania odpowiedniego szamba do ich sytuacji, zamontowania go tak, by bezproblemowo służyło przez długie lata. Ponieważ zadowolenie klienta jest naszym priorytetem – bardzo chętnie całą naszą wiedzę staramy się przekazać naszym klientom, doradzając zgodnie z etyką budowlaną, ale przede wszystkim proponując rozwiązania dopasowane indywidualnie pod każdego z klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą, którą znajdziecie Państwo tutaj.

Zachęcamy do przeczytania porad budowlanych, które dość szeroko opisujemy tutaj.

I na koniec – czekamy na kontakt od Państwa, dane kontaktowe.

szamba betonowe zambrów szamba betonowe zambrów podczas montażu

 

Szamba betonowe Zambrów – gdzie dostarczamy ?

Szamba betonowe Zambrów

Szamba betonowe Zambrów – najczęściej zadawane pytania:

Czy opłaca mi się kupować od producenta szamba betonowe i transportować je do Zambrowa ?

Odpowiedź: Tak, to jest jak rzeczywiście opłacalne! A dlaczego? Ponieważ kupując szamba betonowe Zambrów w firmie Gozmak – nabywasz je bezpośrednio od producenta. Tym samym gwarantujesz sobie najniższą z możliwych cenę. Wykluczasz pośredników, z których każdy dodatkowo zarabia na sprzedaży szamb. Dodatkowo nasze szamba betonowe Zambrów, transportujemy tzw. transportem łączonym. Oznacza to w praktyce, że zamówione przez Państwa szamba betonowe Zambrów, a także szamba betonowe zamówione przez innych klientów z okolicznych miejscowości, z Państwa regionu, wyruszają do Państwa jednego dnia. Jednym samochodem. Koszty tego transportu rozkładają się na kilku  inwestorów, przez co są mniej odczuwalne dla każdego z nich. Na miejscu najczęściej także montujemy nasze szamba betonowe Zambrów. Dzięki temu Państwo macie pewność, że Wasze szambo betonowe zostało zamontowane prawidłowo. W przypadku jakiejkolwiek awarii, kontaktujecie się tylko z jedną osobą – z producentem. To ważne, ponieważ daje to  Państwu poczucie bezpieczeństwa i gwarantuje spokój.

 

Jakie szamba wybrać: szamba betonowe Zambrów, szamba plastikowe a może szambo z kręgów?

Odpowiedź: Naszym zdaniem najlepszym wyborem dla Państwa będzie takie szambo, które jest dopasowane do waszych warunków. W skrócie przybliżymy wszystkie cechy tych trzech rodzajów szamb.

W naszej opinii, najlepszymi szambami są szamba betonowe Zambrów, ponieważ nadają się na każdy rodzaj gruntu i są najtrwalsze. Szamba betonowe Zambrów są wykonane z bardzo wysokiej jakości betonu, więc ich ścianki są trwałe i  mocne. Nie ma obawy, aby takie szambo zostało zgniecione przez naciskającą na nie ziemię. Tak się może czasem zdarzać, gdy szambo jest w środku puste, zaraz po jego opróżnieniu.

Szamba plastikowe.

Ma to jednak miejsce w przypadku zastosowania szamba z tworzyw sztucznych, tzw. plastikowych. Właściciele szamb plastikowych wówczas nie opróżniają swojego szamba do końca – tak by napierająca ziemia znalazła opór i nie zniszczyła zbiornika. Jednak ma to niestety także wadę. Korzystanie z usług asenizacyjnych odbywa się wtedy stosunkowo częściej. I okazuje się, że użytkowanie takiego szamba jest bardzo kosztowne. Szamba plastikowe po opróżnieniu mogą także “wypłynąć” na powierzchnię ziemi, jeśli na danym terenie mamy wysoki stan wód gruntowych. Zdarza się, że zostają one kotwiczone w gruncie – ale to niestety przedraża całą inwestycję i pogłębia koszty zamontowania i tak juz drogiego szamba plastikowego. Szamba betonowe Zambrów mają dużą masę własną, więc nawet puste są ciężkie i pozostają na swoim miejscu.

Natomiast całkowicie odradzamy stosowanie szamb z kręgów. Takie szamba są nieszczelne, ścieki wydostają się z nich i przenikają do gleby – co może spowodować katastrofę ekologiczną. Szamba betonowe są szczelne, ekologiczne i bezpieczne. Dlatego polecamy szamba betonowe – gdyż maja najwięcej zalet i są uniwersalne i jak się okazuje – najkorzystniejsze cenowo.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową. Znajdziecie Państwo tutaj wiele przydatnych informacji. Mamy nadzieję, że informacje zawarte tutaj okażą się pomocne. Natomiast udzielone odpowiedzi – rozwiążą dylematy i niejasności stojące przed tymi, którzy zamierzają wkrótce wybudować własne szambo. Jednocześnie informujemy, że pozostajemy w pełnej gotowości i oczekujemy na zapytania od Państwa, służąc swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zachęcamy do składania zapytań ofertowych wszystkich zainteresowanych szambami betonowymi.

Zapraszamy Państwa także do odwiedzenia naszych Porad budowlanych  gdzie znajdą Państwo przydatne informacje oraz najważniejsze przepisy dotyczące budowy szamba betonowego.

Produkujemy także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę – zobacz ofertę

Realizujemy zamówienia na szamba betonowe w całej Polsce, między innymi: Poznań, Łódź, Warszawa, Bydgoszcz, Toruń, Olsztyn, Gorzów Wielkopolski, Białystok, Lublin.

 

Opublikowano wSzamba, Szamba betonowe podlaskie